Přihlásit se
Fórum
Katalog
Kurzy
Všechna videa
Články
Vaše úspěchy
Doučování
Nápověda

Informace o objednávce

Objednávku zaplacenou kreditní kartou schvalujeme obvykle do 5 minut, pokud všechno proběhne správně. Pokud platíte převodem, tak se přístup schválí až v okamžiku, kdy peníze dorazí v pořádku na náš účet.

Veškerá agenda kolem schvalování přístupů a kontroly plateb se děje plně automaticky, proto ke zpoždění z naší strany nedochází a platby schvalujeme 24 hodin denně bez ohledu na státní svátky, dovolenou a podobně.

Aktuální informace o Vaší objednávce Vám vždy zasíláme e-mailem, na který byla objednávka registrována.

FAQ

Jak zvýšit šanci na bezproblémový průchod objednávky

Pokud platíte online kartou, tak to máte úplně bez starostí. V případě platby bankovním převodem je potřeba správně uvést variabilní symbol, podle kterého platbu spárujeme s Vaším účtem. Pokud jste ve variabilním symbolu udělali chybu, kontaktujte nás na objednavky@mathematicator.com, tyto záležitosti musíme prověřit ručně.


Potřebuji přístup schválit ihned, včera bylo pozdě

V tomto případě Vám můžeme pomoci, ale objednávku musíme schválit ručně, což bude nějaký čas trvat (než si všimnu Vašeho mailu). Pokud potřebujete kurzy ihned bez čekání, zaplaťte online kartou. Pokud jste platili převodem, zašlete nám potvrzení o provedení platby (stačí screenshot z internetového bankovnictví, kde je zřetelně vidět Vaše jméno, číslo účtu, variabilní symbol a zaplacená částka). Potvrzení pošlete na mail objednavky@mathematicator.com.