Přihlásit se
Fórum
Katalog
Kurzy
Všechna videa
Články
Vaše úspěchy
Doučování
Nápověda

Mocniny a odmocniny - Jak na to?

Dobrý den,

Obracím se na vás s podezřením, že se do výkladu vloudila chybička u videa na YT https://youtu.be/jHzQ7x6rnbE Mocniny a odmocniny - Jak na to?

Pravda video je už fousaté a je velmi pravděpodobné že se řešilo již když bylo zveřejněno, ale vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo dohledat žádnou diskuzi (vzhledem ke stáří) volím tuto cestu.

Ve příloze je celý MŮJ postup úprav se zvýrazněním kde jsem pravděpodobnou chybu objevil (podbarveno červeně). Zřejmě ve výkladu nebylo obráceno znamínko, a to ve finále mění výsledek.

Pokud se mýlím, omlouvám se za to, že jsem Vás zaměstnal dotazem zbytečně, pokud je můj postup správně prosím o potvrzení.

přeji hezký den, s pozdravem Jan Kropáč

Jan K.

Jan K.

27. 09. 2019   15:40

3 odpovědi

Pavel M.
Pavel M.
27.09.2019 15:36:03

Tady je vidět, že na to byl Marek upozorněnej.

Vždycky zkus kouknout nejdřív do komentářů pod videem na YouTube. Většinou je tam na chybu(y) upozorněn, když tam nějaký jsou :)

Pavel M.
Pavel M.
27.09.2019 15:38:05

Zdravím, Honzo,

chyba tam opravdu je a Marek na to byl upozorněn v komentářích. Přidával k videu poznámku, ale co jsem tak zjistil, tak YouTube přestal zobrazovat poznámky od května letošního roku. Takže už tam tu opravu (přímo ve videu) nemůžeš vidět. Tvůj postup je správně :)

Jan K.
Jan K.
27.09.2019 15:40:33

Díky za reakci :)

Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.